EL512.256-H3 FRA

| panel típus | EL512.256-H3 FRA |
|---|---|
| panel Brand | PLANAR |
| Descrition | EL ,8.6 inch, 512×256 |
| panel típusa | EL |
| EL512.256-H3 FRA Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| aktív terület | 195.1×97.5 mm |
| Vázlat | 233×136 mm |
| Felület | |
| kontraszt arány | |
| Szinek | Monochrome |
| Látószög | |
| Frekvencia | 70Hz |
| Bemeneti feszültség | 5/(11~30))V (Typ.)(VCC1/VCC2) |
LCDs-Screen.com egy speciális harisnya forgalmazó PLANAR EL512.256-H3 FRA.
PLANAR EL512.256-H3 FRA új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A PLANAR EL512.256-H3 FRA pdf adatlap vagy részletes előírásokat a PLANAR EL512.256-H3 FRA vagy más PLANAR LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot PLANAR EL512.256-H3 FRA a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
PLANAR EL512.256-H3 FRA új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A PLANAR EL512.256-H3 FRA pdf adatlap vagy részletes előírásokat a PLANAR EL512.256-H3 FRA vagy más PLANAR LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot PLANAR EL512.256-H3 FRA a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
Kapcsolódó kulcsszavak "EL512.256-H3 FRA"
- PLANAR EL512.256-H3 FRA
- EL512.256-H3 FRA adatlap
- EL512.256-H3 FRA kép
- EL512.256-H3 FRA ár
- EL512.256-H3 FRA forgalmazó

